Aktuální informace

Crystalex CZ uskutečnil po 50 letech rebranding

Dnešní den je pro Crystalex výjimečný – po více než 50 letech se změnila tvář naší společnosti a ve spolupráci s největšími experty z oboru jsme přišli s novým logem. Vždy jsme byli progresívní firmou, a změny se nebojíme. Děkujeme všem, kteří se podíleli na tvorbě této nové proměny, která je svěží a elegantní, stejně jako Crystalex.

Seminář: Práce s ekonomickými daty, společenská spotřeba

Dovolujeme si vás tímto pozvat na další, v pořadí již třetí vzdělávací seminář organizovaný v rámci klíčové aktivity KA č. 1, tentokrát k tématu

„Informace o ekonomických datech, práce s ekonomickými daty firem pro potřeby kolektivního vyjednávání a systémy podnikové společenské spotřeby v PKS v praxi“.

Seminář se z důvodu mimořádných coronavirových opatření uskuteční online dne 24. března 2021 od 8:00 hod.

Manuál pro samotestování ve firmách

Od pondělí 1. 3. mají firmy možnost využít antigenního samotestování zaměstnanců ve svých provozech. Svaz průmyslu a dopravy ČR při této přiležitosti připravil pro firmy manuál, který by jim měl usnadnit orientaci a pomoci s organizací testování. 

Semináře export: Velká Británie, Indie, Francie, Švédsko

Dovolujeme si Vás pozvat na zajímavé EXPORTNÍ a ODBORNÉ ONLINE SEMINÁŘE pořádané agenturou CzechTrade. 

Účast na seminářích je ZDARMA. 
Účastníci se mohou aktivně zapojit prostřednictvím dotazů nebo být pasivními posluchači. Dotazy lze zaslat předem prostřednictvím přihlášky nebo v chatu v průběhu semináře. 

Nová Výroční zpráva průmyslu skla a keramiky 2019

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR vydala v listopada 2020 Výroční zprávu sklářského a keramického průmyslu ČR za rok 2019. Výroční zpráva podává v úvodní části přehled o postavení sklářského a keramického průmyslu v rámci zpracovatelského průmyslu České republiky, jeho struktuře a vývoji v letech 2014 – 2015. Součástí zprávy je přehled vývozu a dovozu dle jednotlivých výrobních oborů. Dále je ve zprávě uvedeno i zhodnocení činnosti Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR v uplynulém období.

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie