Veletrhy For Decor & Home 2019 a Hodiny & Klenoty

Veletrhy For Decor & Home 2019 a Hodiny & Klenoty

Veletrh s hlavní tematikou Vánoc zaměřený na uzavírání kontraktů zve své příznivce na podzimní konání akce opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

Tradiční termín na začátku září i prezentace nosného vánočního sortimentu jsou garancí vysoké návštěvnosti odborníků. Představte své nové vánoční kolekce a novinky na jediné odborné akci pro dekorace a dárky v ČR. Veletrh proběhne ve výstavních halách 2, 3 a 6 za účasti nejdůležitějších firem v oboru. Výrobci, velkoobchody i výhradní dovozci mají možnost potkat nové obchodní klienty a uzavřít předvánoční kontrakty. Obchodní přínos akce je veliký, mnozí vystavovatelé zvětšují své výstavní plochy a kladné ohlasy jsou i  ze strany nových zájemců. Souběžně s  veletrhem proběhne poprvé v  Letňanech i  mezinárodní veletrh HODINY A KLENOTY a tradičně i mezinárodní výstava SBĚRATEL. Plánována je opět i  designová přehlídka VÁNOČNÍ TRENDY, která již počtvrté přenese návštěvníky do úžasné atmosféry Vánoc dle nejnovějších světových trendů. 

Termín akce: 5. 09. 2019 7. 09. 2019

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie