Sklářské stroje / Kovy ve sklářských technologiích

Sklářské stroje / Kovy ve sklářských technologiích

Konference spolu se seminářem se budou letos konat ve středu 6. září 2023, opět na půdě Technické univerzity v Liberci a to u příležitosti 70. výročí založení Technické univerzity v Liberci a 60. výročí založení Katedry sklářských strojů a robotiky.

Mezinárodní konference Sklářské stroje a seminář Kovy ve sklářských technologiích se konají většinou pravidelně po třech letech. Tuto tradiční konferenci a seminář pořádá Česká sklářská společnost spolu s Katedrou sklářských strojů a robotiky Technické univerzity v Liberci a nově i s Katedrou materiálu z téže univerzity. V důsledku pandemie COVID-19 se konference nekonala v roce 2021 a byla přesunuta na září roku 2023. Program bude koncipován tak, aby účastníci získali přehled o dění v oboru, nové poznatky a zajímavé podněty. Jako vždy bude dostatek času na neformální setkání s obchodními partnery, kolegy z oboru i dlouholetými známými a přáteli. 

Program konference je k dispozici ZDE.

Registrace na akci je možná ZDE.

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie