Prodejní výstava skla a bižuterie Křehká krása 2023

Prodejní výstava skla a bižuterie Křehká krása 2023

Svaz výrobců skla a bižuterie Vás zve již na dvanáctý ročník prodejní výstavy českých bižuterních a sklářských firem Křehká krása. Výstava se koná ve dnech 10. 8. - 13. 8. 2023 v jabloneckém Eurocentru.

Křehká krása nabízí svým hostům shlédnout mnohé z krásných produktů, vyrobených v českých bižuterních a sklářských firmách. Návštěvníkům se nabízí jedinečná možnost výhodně nakoupit přímo od výrobců, mnozí již v srpnu v Eurocentru řeší své vánoční nákupy. Vstupenka v ceně 100 Kč (důchodci 80 Kč) platí po celou dobu trvání výstavy. Opravňuje ke vstupu do areálu Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou má pro návštěvníky výstavy zlevněné vstupné na 80,- Kč pro dospělé a 70,- Kč pro seniory. Děti v doprovodu rodičů zdarma. Na letní scéně každý den celé odpoledne nepřetržitě hrají zajímavé kapely a v neposlední řadě je možno zde shlédnout celou verzi fenomenální módní přehlídky Made in Jablonec s podtitulem Dotek budoucnosti.

Více informací ZDE.

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie