Připravujeme V.Setkání sklářů a keramiků 2018

Připravujeme V.Setkání sklářů a keramiků 2018

Jménem představenstva Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat do Českého ráje na V. ročník Setkání sklářů a keramiků.

Již 5 let toto setkání vlastníků, klíčových manažerů, technických odborníků, akademiků i pedagogických pracovníků, zkrátka všech zástupců a příznivců našich odvětví, napomáhá k prohlubování osobních vztahů a vzájemnému porozumění. Dochází tak ke zlepšení povědomí o možnostech vzájemných interakcí, sdílení problémů i úspěchů, k výměně rozličných zkušeností, diskusí ohledně současných hlavních témat. Věříme, že se Asociaci daří nejenom udržovat vzájemné osobní vazby, ale i přispívat k jejich posílení. Asociace se snaží naslouchat všem relevantním tématům a společně je řešit.

Letošní Setkání se koná v termínu 4. a 5. září 2018 v Hrubé Skále a Mladé Boleslavi. Budou prezentovány informace o současném českém i evropském sklářském a keramickém průmyslu a výhledu pro naše odvětví do dalšího období. Společný program bude uzavřen večeří a společenskou částí s degustací kvalitních českých vín. Ale ještě před tímto programem, to již v poledne, budete moci navštívit provoz významného producenta sklářských písků, firmy Sklopísek Střeleč a.s., a jeho závodu nedaleko Újezdu pod Troskami. 

Na samotné Setkání druhý den navazuje golfový turnaj o pohár prezidenta Asociace, který se uskuteční v Golf Resortu Mladá Boleslav. Pro ty, kteří neholdují golfu bude připravena návštěva provozu firmy Sklopísek Střeleč a.s. a výrobního závodu Škoda Auto a.s. Následně mohou zájemci využít nabídky golfové akademie na hřišti v Mladé Boleslavi. 

 

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie