PODZIMNÍ PORCELÁNOVÉ SLAVNOSTI 2022

PODZIMNÍ PORCELÁNOVÉ SLAVNOSTI 2022

V termínu 2. - 4. září 2022 pro Vás společnost Thun 1794 opět chystá tradiční a oblíbené Podzimní porcelánové slavnosti.

Společnost Thun 1794 tentokrát přichází se zásadní změnou a to v místě konání - blíže k Vám - nově v prostorách známého Grandhotelu Ambassador (bývalý Národní dům) přímo v centru Karlových Varů. Přijďte po podívat na porcelánovou výstavu Prostřené stoly přímo do sálu hotelu Ambassador. V prodejních stáncích v Zeyerově ul. budete opět moci nakoupit český porcelán za výhodné ceny, pro rodiny s dětmi je připravena skvělá Porcelánová školička. Bohaté občerstvení je zajištěno Grandhotelem Ambassador. Během víkendu budou probíhat i vystoupení folklorních souborů v rámci Karlovarského folklorního festivalu. Prostě máte se opět na co těšit. Udělejte si báječný víkend v Karlových Varech, Thun 1794 se těší na Vaši návštěvu v těchto otevíracích časech: Pátek 9 - 17 hod. / sobota 9 - 17 hod. / neděle 9 - 13 hod.

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie