Jubilejní 30. ročník soutěže Manažer roku zná své vítěze

Jubilejní 30. ročník soutěže Manažer roku zná své vítěze

Uznávaná soutěž MANAŽER ROKU, kterou pořádá Česká manažerská asociace již tři desetiletí, vyhledává nejlepší manažery, lídry a podnikatele, kteří dosahují výjimečných výsledků ve svých oborech, podporují růst a rozvoj firem a vytvářejí inspirující pracovní prostředí pro své kolegy. Jde o jedince, kteří svým přirozeným vedením, schopností inspirovat ostatní k dosažení lepších výsledků a profesionálním odborným vedením posouvají společnosti i zaměstnance vpřed a rozvíjejí jejich schopnosti.

Prestižní ocenění Manažerka roku 2022 získala Lucie Urválková, která zastává pozici CFO v UNIQA pojišťovně, a.s., sloužící více než třem milionům klientů v Česku a na Slovensku. Bronislav Převrátil, CEO firmy Chart Ferox a.s., která se specializuje na výrobu zařízení pro skladování zkapalněných plynů a vyniká v oblasti inovací, získal ocenění Manažer roku 2022. V průběhu slavnostního vyhlášení v Empire Hall ve Slovanském domě byla oceněna zejména jejich schopnost vedení a budoucího směřování, spojeného s inovacemi a touhou po neustálém zlepšování.

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR nominovala za odvětví skla a keramiky Ing. Jana Brázdu (profil/video), plant managera Knauf Insulation Krupka, který se dostal mezi finalisty a umístil se mezi TOP 15 manažery, kteří nejen zvládli tuto turbulentní dobu, ale dokázali své firmy povznést a posunout je vpřed. 

Pan Brázda získal v rámci soutěže také první místo v kategorii Inovace pro udržitelný rozvoj.

„I jubilejní ročník soutěže MANAŽER ROKU opět přinesl unikátní osobnosti z oblasti vrcholového managementu, jež doprovázejí inspirativní příběhy a znamenitá profesní činnost. Během třiceti let existence soutěže bylo oceněno celkem 69 jednotlivců, kteří zaujali pozice Manažerka a Manažer roku, a jsme hrdí, že tuto tradici udržujeme. Naším cílem není pouze odměňovat ty nejlepší, ale především motivovat a povzbuzovat mladé, začínající manažery na jejich cestě, která často přináší výzvy. Soutěžící se vzájemně inspirují, stanovují celému oboru vyšší standardy a stále zvyšují úroveň managementu v České republice,“ řekl Ivo Gajdoš, výkonný ředitel České manažerské asociace.
 
GRATULUJEME K ZÍSKANÝM OCENĚNÍM!
 
Více informací naleznete ZDE.
 
FOTO: Manažer roku

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie