FINALISTOU MANAŽERA ROKU 2020 ZÁSTUPCE OBALOVÉHO SKLA

FINALISTOU MANAŽERA ROKU 2020 ZÁSTUPCE OBALOVÉHO SKLA

Gratulujeme manažerovi Ing. Milanovi Kucharčíkovi, zastupujícího výrobu obalového skla, k umístění mezi finalisty soutěže Manažer roku 2020, která se konala v říjnu 2021 na pražském Žofíně.

Gratulujeme manažerovi Ing. Milanovi Kucharčíkovi, zastupujícího výrobu obalového skla, k umístění mezi finalisty soutěže Manažer roku 2020, která se konala v říjnu 2021 na pražském Žofíně. Je respektovanou manažerskou osobností sklářského a keramického průmyslu ČR, jeho osobní, profesní a dlouhodobý přínos pro odvětví skla v České republice je a byl významný. Dlouhodobě, v rámci manažerské funkce, se aktivně věnuje podpoře a rozvoji sklářského průmyslu v České republice. Práce, kterou na manažerské pozici nejen ve firmě VETROPACK MORAVIA GLASS odvedl, si zaslouží uznání.

Soutěž Manažer roku už 28 let vyhledává a oceňuje nejlepší manažerské osobnosti, podnikatele a lídry v České republice, mezi které patří i zástupci sklářského a keramického průmyslu. V letošním ročníku nominaci obdržel od Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR. Ing. Milan Kucharčík, ředitel financí a administrativy ve společnosti VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost a člen představenstva jmenované společnosti. Ve společnosti pracuje od roku 2009. Působí také na pozici viceprezidenta Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR.

Vyhlášení výsledků soutěže Manažer roku je každým rokem prestižní událostí, kde se na jednom místě scházejí manažeři napříč odvětvími, aby si společně vyměnili zkušenosti a předali své vize nastupující generaci podnikatelů. Letos toto poslání splnila souběžně probíhající konference Návrat k prosperitě, která nastínila vhodné cesty ekonomické transformace České republiky.

 

asociace je členem:

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Partneři:

Česká sklářská společnost Cerame Unie Svaz výrobců skla a bižuterie Odborný časopis pro průmyslu skla, keramiky a bižuterie