Ladislav Ševčík Bohemia Crystal

Od roku 1990 se náš rodinný ateliér zabývá luxusní výrobou ručně broušeného a rytého Českého křišťálu v nejvyšší kvalitě zpracování. Naše sklářské studio v Železném Brodě je jednou z nejváženějších sklářských firem na světě. Originálním stylem výbrusu a zpracováním Českého křišťálu, jsou naše výrobky ceněné natolik, že jsou předávány při oficiálních návštěvách státníků, prezidentů nebo členů císařských a královských rodin. Skvosty z našeho studia Ladislav Ševčík Bohemia Crystal se staly součástí kulturní diplomacie. Jsou také vyhledávány jako možnost uložení finančních prostředků a zhodnocení tak vkladu v budoucnu.

Naše výroba je unikátní a jedinečná v přesnosti a geometrii, jednotlivých detailech zpracování, které jsme dovedli téměř k dokonalosti. Tvorbu jsme založili výhradně na ruční práci, zručnosti a citu každého z nás a našich spolupracovníků.

Výrobky dokáží na první pohled upoutat svou hloubkou brusu, jemností a leskem. Naše techniky dále rozvíjíme, držíme si hodnotu nejvyšší kvality a náročnosti dekorů zušlechťováni skla. Být mistrem ve sklářském studiu Ladislav Ševčík znamená být světově uznávaným odborníkem ve své profesi.


FotoalbumSídlo

Železný Brod 579
468 22 Železný Brod