Ladislav Ševčík Bohemia Crystal

Od roku 1990 se náš rodinný ateliér zabývá luxusní výrobou ručně broušeného a rytého Českého křišťálu v nejvyšší kvalitě zpracování. Naše sklářské studio v Železném Brodě je jednou z nejváženějších sklářských firem na světě. Originálním stylem výbrusu a zpracováním Českého křišťálu, jsou naše výrobky ceněné natolik, že jsou předávány při oficiálních návštěvách státníků, prezidentů nebo členů císařských a královských rodin. Skvosty z našeho studia Ladislav Ševčík Bohemia Crystal se staly součástí kulturní diplomacie. Jsou také vyhledávány jako možnost uložení finančních prostředků a zhodnocení tak vkladu v budoucnu.

Naše výroba je unikátní a jedinečná v přesnosti a geometrii, jednotlivých detailech zpracování, které jsme dovedli téměř k dokonalosti. Tvorbu jsme založili výhradně na ruční práci, zručnosti a citu každého z nás a našich spolupracovníků.

Výrobky dokáží na první pohled upoutat svou hloubkou brusu, jemností a leskem. Naše techniky dále rozvíjíme, držíme si hodnotu nejvyšší kvality a náročnosti dekorů zušlechťováni skla. Být mistrem ve sklářském studiu Ladislav Ševčík znamená být světově uznávaným odborníkem ve své profesi.


FotoalbumSídlo

Železný Brod 579
468 22 Železný Brod

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím