Crystal BOHEMIA, a.s

Brilance, lesk, třpyt, vysoký index lomu světla, vysoká úroveň výrobního procesu a technologie patří mezi základní vlastnosti výrobků z 24% olovnatého křišťálu, které jsou vyráběny v poděbradských sklárnách Crystal BOHEMIA a.s.

Dlouholetá tradice, kreativita návrhářů, široký výběr sortimentu, flexibilní výroba a technologie včetně důvěry zákazníků patří mezi hlavní znaky úspěšného chodu poděbradských skláren.

Sklárny byly založeny v roce 1876. Přes složité situace, jako byly dvě světové války, ekonomické krize se jim vždy podařilo prosadit ve tvrdé konkurenci na trhu, na kterém byly a jsou výrobky poděbradských skláren vždy ceněny a přijímány s důvěrou zákazníků.

Díky vzájemné a blízké spolupráci návrhářů, technologů spolu se zákazníky vzniká široký sortiment výrobků. Nabídka tak splňuje všechna estetická a umělecká hlediska s ohledem na vysokou produktivitu výroby.

Společnost Crystal BOHEMIA, a.s. nabízí svým zákazníkům ručně foukaný a strojně lisovaný olovnatý křišťál, jak pro každodenní tak i příležitostné použití. Celková nabídka zahrnuje tisíce výrobků. Kromě tradičních užitkových a dárkových předmětů jako jsou vázy, mísy, košíky, svícny a ostatní dekorativní výrobky, Crystal BOHEMIA, a.s. také vyrábí příslušenství do koupelen a kuchyní a další dekorativní sortiment (součásti lustrů, svítidla, architektonické prvky).

Celosvětově známá značka Bohemia je registrovaná a uznávaná ve více než osmdesáti zemích světa a je garancí jedinečného původu, vysoké kvality, vynikajících vlastností a umělecké hodnoty výrobků.
Další provozy

Zámecká 730
582 91 Světlá nad Sázavou