AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group

Společnost AGC Processing Teplice a.s., společně s pobočkou v Kryrech, je členem AGC Group. Zabývá se zpracováním plochého skla s širokým využitím nejen ve stavebnictví. Je etablovaným dodavatelem fasádních skel na prestižnější nerezidenčních budovách převážně ve střední Evropě. Vedle toho se zabývá výrobou skleněných interiérových řešení od zrcadel, skel pro display čí FVP, nábytek a především sprchové kouty, Je dodavatelem výrobců dveřní systémů, výtahů. V posledních letech provádí instalace náročnějších interiérových aplikací .

Historie společnosti sahá až do roku 1925, patří k větším společnostem, které svým vybavením mohou nabídnout komplexnější škálu opracovaných výrobků, především izolační skla do velikosti 6 x 3,2 m a tloušťky 10 cm, vrstvená bezpečností skla, skla s potiskem, tepelně zpevněná nebo tvrzená skla včetně požadavku na HST, a ohýbaná skla.

Společnost má letité zkušenosti s výrobou skel pro architekturu, rovněž se již několik let spolupracuje na výrobě zasklení hromadných dopravních prostředků např. vlakových souprav.