AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Společnost AGC Flat Glass Czech a. s., člen AGC Group, je centrálním střediskem pro střední a východní Evropu a je součástí skupiny AGC Group, největšího výrobce plochého skla pro stavebnictví, automobilový průmysl, jakož i skla pro specializovaná průmyslová odvětví. Společnost AGC Flat Glass Czech spravuje nejen výrobní závody v Čechách, ale také obchodní agentury ve střední a východní Evropě (regionální zástupci) a výrobně-distribuční síť v Čechách, na Slovensku a v Polsku.

Prostřednictvím 15 výrobně-distribučních firem nabízí společnost AGC Flat Glass Czech již přes 20 let nejširší škálu kvalitních výrobků, které podléhají neustálému procesu zdokonalování např. izolační skla, která mohou plnit vedle základní funkce tepelné izolace řadu dalších požadavků, skla s potiskem, skla s LED diodami, vrstvená bezpečnostní skla, tepelně tvrzená či zpevněná skla, skla ohýbaná a protipožární atd. Tyto produkty respektují aktuální módní trendy v architektuře i v interiérovém designu a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a spotřebitelů.

V posledních letech společnost AGC věnuje významnou pozornost při uvádění nových produktů i na životní prostředí - snaží se rozšiřovat škálu výrobků, které souvisí s úsporou energie. AGC jako jediná sklářská firma v Evropě je držitelem certifikátu "Cradle to Cradle" pro své výrobky z plaveného skla a výrobky s měkkým povlakem, škálu dekorativních skel a vrstvená bezpečnostní skla Stratobel a Stratophone, Výrobky s oceněním "Cradle to Cradle"  jsou zahrnuty do certifikačního programu LEED. Tento typ certifikátu zohledňuje dopad výrobku na životní prostředí v rámci jeho celého životního cyklu, proto společnost zavádí nové způsoby řešení výrobků, řízení společnosti i výrobního procesu.


Štítky Ploché sklo


Sídlo

Sklářská 450
416 74 Teplice